Úvod

HUDBA DÁVÁ KŘÍDLA!

Chceme, aby hudba byla pro Vaše dítě nebo pro Vás jednou z důležitých hodnot života. Jde nám o vysokou motivovanost žáků, aby nehráli z povinnosti, ale naopak s radostí.

S tímto záměrem vedeme naši Soukromou hudební školu. Nabízíme laskavý a přitom maximálně profesionální přístup. 
Naše učebna na koleji Hvězda Univerzity Karlovy
Piano Roland
HLEDÁTE TEĎ V ŽIVOTĚ RADOST PRO SEBE A PRO SVOJE DĚTI? Pokud si padneme do oka, máme možnost sdílet společně hudbu a učit se dle tempa každého zájemce o hudbu bez zbytečného tlaku na okamžitý hudební výkon. PŘIJMEME LEKTORY K HUDEBNÍ SPOLUPRÁCI – HLEDÁME PEDAGOGY Z RŮZNÝCH OBORŮ, POJĎME SPOLU TVOŘIT TÝM, DOBRÉ VZTAHY.
  • PRO OBČASNÉ ZÁJEMCE O ON-LINE VÝUKU NABÍZÍME REZERVACI PŘES REZERVAČNÍ SYSTÉM, založte si prosím vlastní účet, lekce pondělí – neděle.
  • VZHLEDEM K ROZŠÍŘENÍ KAPACIT PŘIJÍMÁME OD 04/23 DALŠÍ ZÁJEMCE O VÝUKU HUDBY – ZPĚV, HRA NA PIANO, ČI KOMBINACE OBOU OBORŮ. NOVĚ PROGRAM ŠITÝ PŘÍMO NA MÍRU – VÝUKA ZPĚVU U DĚTÍ A MLÁDEŽE PRO ÚČAST NA PĚVECKÝCH SOUTĚŽÍCH. ZÁPIS do naší hudební školy je při volné kapacitě možný po celý rok 2023. Máme zájem o dlouhodobou, každotýdenní hudební spolupráci po dobu nejméně 1 roku, rezervujeme lekce placeně předem, na žádost po telefonu nebo přes e-mail zasíláme AKTUÁLNÍ CENÍK. V případě velkého zájmu o výuku v naší hudební škole je možné Vás nebo Vaše dítě zapsat do pořadníku a kontaktovat ohledně volného místa. V případě zájmu o úvodní setkání prosím volejte viz telefon v kontaktu.
Je moje dítě zralé na hudební výuku? Odkaz na naše původní www stránky – AKTUALITY: https://hudebniskolajstastne.websnadno.cz/Aktuality-.html
  • Nabízíme AKCELERAČNÍ HUDEBNÍ KURZY 2023 – červenec, srpen.
S rodinami, se zájemci o hudbu máme přátelské vztahy, zájemci o hudbu k nám zpravidla přichází na doporučení. V případě zájmu dokumentujeme hudební vývoj všech zájemců (blok, fotografie, videa, audiozáznamy s možností veřejné prezentace na našem hudebním kanále YouTube, apod.) Připravujeme děti, dospělé na veřejnou prezentaci. Úspěšně pomáháme zlepšit řečové dovednosti dětí hravou formou (zpěvem, individuálním zájmem o dítě, o jeho „svět“). Výuka probíhá osobně nebo on-line dle dohody v daný den a čas. Při výuce používáme nové akustické piano Zimmermann, digitální piano Roland, notebook Dell, Ipad Air, aplikace pro výuku hudby jako je PIANO MAESTRO, SIMPLY PIANO a další techniku pro podporu dobrého on-line spojení, zájemcům o výuku doporučujeme vše potřebné. Pracujeme s notačními programy jako je MuseScore a Sibelius. Jsme schopni Vám poradit s výběrem piana, keyboardu, stage piana, digitálního piana, akustického piana, či klavíru.