Konzultace pro (hudební) pedagogy

V posledním roce mě kontaktovalo mnoho pedagogů s žádostí o tipy do hodin hudební výchovy. Pokud mám trochu času, vkládám tipy do různých učitelských skupin, na sociální sítě, … Odepisovat všem na e-maily už není v mých silách.

Co tedy mohu udělat pro všechny z vás, co hledáte tipy do výuky? Zejména bych ráda podpořila kolegy a kolegyně, kteří holt hudební výchovy učí, ale nejsou aprobovaní, tápají ve struktuře a náplni hodin, kdy žáci „jakoby“ zlobí … Jsem aprobovaný hudební pedagog a hudba je mým celoživotním posláním. Ráda podpořím tvořivé pedagogy, kteří ještě pořád mají chuť žáky rozvíjet v oblasti hudby. Klobouk dolů před vámi, námi všemi! Učit hudební výchovy je nesmírně energeticky náročné, kdo si nevyzkouší učit (aspoň rok) polovinou úvazku HV, ten neví, zač je toho loket.:)

Nabízím individuální nebo skupinové on-line konzultace Vám ušité na míru. Vystavuju fakturu (dohodnutý den a čas). Doporučuju ověřené aplikace, notační programy z praxe zejména do hodin hudební výchovy, nabízím zkušenosti z praxe individuální i skupinové – co se povedlo, co se nepovedlo zrealizovat dle mých představ, …. stále hledám řešení a možná vylepšení tak, aby žáci byli spokojení a pedagog měl dobrý pocit ze svojí práce.

seers cmp badge