Napsali o nás

Denisa a Tobík
Ráda bych poděkovala paní učitelce za skvělou přípravu na pěveckou soutěž jakož i za celou organizaci. Paní učitelka velmi pěknou formou vede syna jak ve hře na piano tak ve zpěvu, na hodiny se vždy velmi těší.

Lucie
Paní učitelka pracuje s dětmi již od předškolního věku. Díky jejímu přístupu je pro dceru výuka zpěvu i hry na piano zábavou. Také oceňujeme její přípravu a doprovod na soutěže. Děkujeme.

Tom, Tom, Ana
Dekujeme pani ucitelce za svedomite a peclive vedeni nasich deti, v hudbě i zpevu. Udelali s ni velky pokrok.

Barbora Novotná a Ellinka
Veliké poděkování
Chtěli bychom paní Jitce moc a moc za vše poděkovat. Je prostě skvělá paní učitelka. Naše dcerka díky ní chce a moc hrát na klavír. Díky ní se snaží a chce hrát, díky paníJitce jí hraní baví a to je prostě úúúúžasné. Moc jí děkuji a přeji jen to nejlepší a hlavně přeji spoustu dalších nadšených dětí.

Lenka Matějková
K paní Šťastné chodí obě naše dcery a ony i my rodiče jsme moc spokojení. Holky si mohou vybrat co by chtěly hrát a o to více je výuka baví. A není to „jen“ o výuce hry na klavír a zpěvu, ale paní Šťastná se na mé přání ujala Anetky i co se logopedie týče(viděla jsem její diplom z tohoto oboru na zdi). Skloubila šikovně zpěv, přednes básniček a hry na klavír a povedlo se. Anetka se krásně rozmluvila a do školy nastoupila s čistou výslovností. Ještě jednou moc děkujeme! Za profesionální a lidský přístup a za Anetčin snazší nástup do školy.

Markéta Zeithamová
Lekce zpěvu u paní Šťastné jsem dostala jako dárek od manžela, abych si splnila sen (zpívat) a abych ulevila ušním bubínkům celé rodiny (nezpívala falešně). Po čase se komentáře mého zpěvu změnily z „Prosím už nezpívej“ na „Zazpívej ještě tohle…“ a „Mami, už dlouho jsi nezpívala to a to.“ Po půl roce začal k paní učitelce chodit na piano jeden potomek, po roce se přidal druhý (zarytý odpůrce ´hudebky´, otrávený rokem v přípravce). Paní učitelka je sice pevná/přísná, ale protože je zároveň laskavá a dokáže pružně měnit přístup (i podle momentální nálady dítěte), děti ani nevědí, jak jim hodina utekla. Bitky o piano začínají propukat i u nás. 🙂

Silvia Votrubová
K paní Šťastné chodí na piano obě mé děti od února 2017 a hra je moc baví. Paní Šťastná v nich probudila něco, o čem jsem neměla ponětí, že v nich je. Trošku jsem se bála, že po koupi piana je nadšení rychle přejde, ale opak je pravdou. Výsledkem je neustálé hraní a hádání se o piano. Pořídili jsme k pianu i sluchátka, takže mohou hrát i v sedm ráno 🙂 a rodiče jsou v pohodě :)Z dovolené se nejvíce oba těšili na piano a hned, jak otevřeli ráno oči, už u něj seděli. Vážně to není výmysl 🙂